Program letního setkání učitelů waldorfských středních škol

Důležité upozornění – došlo k posunu začátku akce na úterý 17. 8. !
Úterý 17. 8. 

BEST Sportcentrum Olomouc, společenský sál
Dolní hejčínská 1194/36, Olomouc

10.30 – 11.00     příjezd účastníků, registrace
11.00 hod           Přivítání účastníků 
11.15 – 12.45     Tomáš Boněk – Životní etapy studenta I.
12.45 – 13.30      přestávka, oběd
přesun na Waldorfskou školu Olomouc

Waldorfská škola Olomouc
14.00 – 14.30     Oficiální zahájení na půdě školy
14.30 – 15.15     Tomáš Avramov – Waldorfská pedagogika v praxi I.
15.30 – 16.30     Výtvarné tvoření (Kateřina Pavlicová)
16.30 – 17.00      přestávka, občerstvení 
17.00 – 17.45     Ze života škol – akce, projekty, spolupráce 
17.45 – 18.30     Jitka Čápová – Eurytmie
18.30 – 19.00      přestávka, občerstvení
19.00 – 19.30     Anežka Janátová – Vyprávění o antroposofii
19.30 – 21.00     Radomil Hradil – Povídání o Raffaelově Athénské škole; exkurz do anthroposofické christologie

Středa 18. 8. 

07.30 – 08.15     snídaně
08.15 – 08.30     Anežka Janátová – Ranní průpověď
08.30 – 09.00     Jitka Čápová – Eurytmie
09.00 – 10.30     Tomáš Boněk – Životní etapy studenta II.
10.30 – 11.00     přestávka, občerstvení
11.00 – 12.30     Tomáš Avramov, Waldorfská pedagogika v praxi II.
12.30 – 13.30     oběd
13.30 – 14.45     Výtvarné tvoření (Kateřina Pavlicová)
14.45 – 15.15     přestávka, občerstvení
15.15 – 16.30     Skupinové bloky: ZSV (Ivana Jiříčková) / Matematika (Irena Štrausová)
16.30 – 17.00     přestávka, občerstvení
17.00 – 17.45     Jitka Čápová – Eurytmie
17.45 – 18.30     Anežka Janátová – Vyprávění o antroposofii

19.30 – 20.30     Prohlídka historické Olomouce s průvodcem

Čtvrtek 19. 8. 

07.30 – 08.15     snídaně
08.15 – 08.30     Anežka Janátová – Ranní průpověď
08.30 – 09.00     Jitka Čápová – Eurytmie
09.00 – 10.30     Tomáš Boněk – Životní etapy studenta III.
10.30 – 11.00     přestávka, občerstvení
11.00 – 12.30    Skupinové bloky: Dějiny umění (Kateřina Pavlicová) / Tělesná kultura (Vojtěch Svoboda)
12.30 – 13.30     oběd
13.30 – 14.45    Výtvarné tvoření (Kateřina Pavlicová)
14.45 – 15.15     přestávka, občerstvení
15.15 – 16.30    Skupinové bloky: Dějepis (Ivana Jiříčková) / Přírodní vědy (Tomáš Mandík)
16.30 – 17.00     přestávka, občerstvení
17.00 – 17.45     Jitka Čápová – Eurytmie
17.45 – 18.30     Anežka Janátová – Vyprávění o antroposofii

Pátek 20. 8. 

07.30 – 08.15     snídaně
08.15 – 08.30     Anežka Janátová – Ranní průpověď
08.30 – 09.00     Jitka Čápová – Eurytmie
09.00 – 10.30     Tomáš Boněk – Životní etapy studenta IV.
10.30 – 11.00     přestávka, občerstvení
11.00 – 12.00    Tomáš Boněk – Etika a náboženství
12.30 – 13.30     oběd

Ukončení, odjezd účastníků. 

Kontakt pro více informací:

Šárka Štveráková, Waldorfská střední škola Olomouc
tel. +420 731 505 606, e-mail: s.stverakova@waldorf-olomouc.cz

Waldorfská základní škola a mateřská škola Olomouc s.r.o.

Rožňavská 728/21
779 00 Olomouc

REDIZO:691001359
ID datové schránky: ei6jbu2

 

Fakturační údaje

Sídlo:Kosinova 876/3,
779 00 Olomouc

IČ: 28595475
DIČ: CZ28595475

č.účtu: 287543714/0300

Rychlý kontakt

(+420) 777 850 488
waldorf@waldorf-olomouc.cz

Rožňavská 728/21
779 00 Olomouc