wal0222
news3 (2)
walnews

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

This message is only visible to site admins
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException

Výzva pro talenty na výuku češtiny jako druhého jazyka

Letošní letní prázdniny realizujeme jazykové kurzy pro děti cizinců migrujících z Ukrajiny. Výuka je určena pro malé skupiny 6-7 dětí ve věku 6 až 18 let.

Hledáme zájemce o netradiční brigádu, při které navíc pomůžete ukrajinským dětem lépe se adaptovat v českém prostředí a dostat šanci na lepší život.

Pokud rádi učíte ostatní a umíte česky, je to příležitost právě pro Vás. 😉

✅ Praktická výuka češtiny volnou formou
✅ Bez nutnosti pedagogické aprobace
✅ Malé skupiny různých věkových kategorií
✅ Příjemné prostředí Waldorfské školy v Olomouci
✅ Smysluplný projekt, který pomůže dětem z ohrožené země

Účelem těchto letních kurzů je zvýšit jejich jazykové dovednosti v českém jazyce a předejít předčasným odchodům ze vzdělávání z důvodu nedostatečné znalosti češtiny.

📆 Termíny: od 11.7.2022 po dobu 6 týdnů (je možné učit jeden týden nebo i po celou dobu projektu)
🏡 Místo: Waldorfská základní a mateřská škola Olomouc, Tomkova 420/48, 779 00 Olomouc – Hejčín
💻 Kontaktní email pro zájemce: m.machytkova@waldorf-olomouc.cz
... See MoreSee Less

Výzva pro talenty na výuku češtiny jako druhého jazyka Letošní letní prázdniny realizujeme jazykové kurzy pro děti cizinců migrujících z Ukrajiny. Výuka je určena pro malé skupiny 6-7 dětí ve věku 6 až 18 let. Hledáme zájemce o netradiční brigádu, při které navíc pomůžete ukrajinským dětem lépe se adaptovat v českém prostředí a dostat šanci na lepší život. Pokud rádi učíte ostatní a umíte česky, je to příležitost právě pro Vás. 😉 ✅ Praktická výuka češtiny volnou formou ✅ Bez nutnosti pedagogické aprobace ✅ Malé skupiny různých věkových kategorií ✅ Příjemné prostředí Waldorfské školy v Olomouci ✅ Smysluplný projekt, který pomůže dětem z ohrožené země Účelem těchto letních kurzů je zvýšit jejich jazykové dovednosti v českém jazyce a předejít předčasným odchodům ze vzdělávání z důvodu nedostatečné znalosti češtiny. 📆 Termíny: od 11.7.2022 po dobu 6 týdnů (je možné učit jeden týden nebo i po celou dobu projektu) 🏡 Místo: Waldorfská základní a mateřská škola Olomouc, Tomkova 420/48, 779 00 Olomouc – Hejčín 💻 Kontaktní email pro zájemce: m.machytkova@waldorf-olomouc.cz

Všem deváťákům dnes přejeme klidnou mysl, pevnou ruku a hodně štěstí 🙏🍀 ... See MoreSee Less

🐴🐻☠️🤡🎭🎻🥁🎶🍴 ... See MoreSee Less

🐴🐻☠️🤡🎭🎻🥁🎶🍴

Milí rodiče, vážení přátelé naší školy,

dovolte nám popřát Vám z celého srdce klidné a požehnané vánoční svátky. Rok 2021, který právě končí, se do kroniky naší školy zapsal velkým zlatým písmem, neboť jsme se přestěhovali do naší vysněné školy a završili ucelený systém našeho vzdělávání středním stupněm, lyceem. Tyto velké milníky s sebou přinesly spoustu výzev a nových situací. To hlavní se však nemění, naše touha vytvářet bezpečné a radostné prostředí pro všechny děti a mladé lidi, kteří se s námi vydají na cestu poznání a učení. Přejeme i Vám, abyste v novém roce, přes všechny změny a nezvyklé události kolem nás ve vnějším světě, si uchovávali v sobě to podstatné a důležité.

S úctou a láskou,
kolektiv Waldorfské školy Olomouc
... See MoreSee Less

Milí rodiče, vážení přátelé naší školy, dovolte nám popřát Vám z celého srdce klidné a požehnané vánoční svátky. Rok 2021, který právě končí, se do kroniky naší školy zapsal velkým zlatým písmem, neboť jsme se přestěhovali do naší vysněné školy a završili ucelený systém našeho vzdělávání středním stupněm, lyceem. Tyto velké milníky s sebou přinesly spoustu výzev a nových situací. To hlavní se však nemění, naše touha vytvářet bezpečné a radostné prostředí pro všechny děti a mladé lidi, kteří se s námi vydají na cestu poznání a učení. Přejeme i Vám, abyste v novém roce, přes všechny změny a nezvyklé události kolem nás ve vnějším světě, si uchovávali v sobě to podstatné a důležité. S úctou a láskou, kolektiv Waldorfské školy Olomouc

Waldorfská střední škola
Olomouc s.r.o.

Tomkova 420/48
Olomouc Hejčín

REDIZO: 600017966
datová schránka: 6td3fh2

Fakturační údaje

sídlo:
Polská 426/31, 779 00 Olomouc

IČ: 25382098

Rychlý kontakt

(+420) 777 850 488
lyceum@waldorf-olomouc.cz

Tomkova 420/48
Olomouc Hejčín