• Mateřská škola

      Mateřská škola

O nás

Walinka poskytuje možnost jak pravidelné, tak i občasné docházky za všestranného rozvoje pro dítě v příjemném prostředí. Čerpáme z principů waldorfské pedagogiky a vedeme děti nápodobou. Jako důležitý prvek vnímáme pobyt na čerstvém vzduchu, práci na zahradě, péči o rostliny a jejich zpracovaní. Proto co nejvíce aktivit chceme realizovat v nedalekém parku, což je pro dětské zkoumání a objevování jejich přirozené prostředí. Nabízíme věkově smíšený kolektiv dětí s individuálním přístupem a respektování potřeb každého dítěte. Přijímáme děti již od 1 do 7 let.

Cílem Walinky je láskyplná aktivní péče o Vaše dítě. Abychom měli možnost toho dosáhnout, prosím přivádějte své děti v čase od 6:30 do 8:30 hod. Vyzvedávání dětí omezuje pouze provozní doba Walinky, která je do 17:00 hod.

Sazebník

Publicita

Dětská skupinka Walinka je zřizována OD Od dětství ke štěstí, z.s. a také je podporována projektem EU Operační projekt zaměstnanost, číslo projektu CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_111/0014389.

walinka_projekt

Projekt ŠTĚSTÍ PRO ŠIKULKY je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování zařízení péče o děti “Walinka” ve městě Olomouc s celkovou kapacitou 20 míst a tím zlepšit podmínky pro zaměstnanost rodičů s malými dětmi.