• Mateřská škola

      Mateřská škola

Příležitosti

logoo

Vychovatel do školní družiny / asistent pedagoga

Pracovní pozice je vhodná i pro začínajícího učitele, který tímto získá pracovní zkušenosti a bude se dále ucházet o učitelský post. Nástup únor, březen 2022. Kombinovaný úvazek vychovatele a asistenta pedagoga. Požadavky: kvalifikace podle zákona 563/2004 Sb. v platném znění, aktivní zájem o waldorfskou pedagogiku, ochota se dále vzdělávat, ochota a připravenost se zapojit do třídních (výjezdy, slavnosti) a školních projektů.

Zájemci se mohou hlásit na e-mail skola@waldorf-olomouc.cz.

Učitel matematiky 2. stupně ZŠ

Hledáme nového kolegu/kolegyni s primárním zaměřením na matematiku 2. stupně ZŠ. Praxe není nutná, důležitý je aktivní zájem o waldorfskou pedagogiku, motivace a pozitivní přístup k učení dětí, otevřenost, týmovost a ochota dále se vzdělávat a rozšiřovat své poznatky a dovednosti.

V případě zájmu zašlete svůj životopis a průvodní dopis na e-mail: skola@waldorf-olomouc.cz.

Pedagogové pro střední školu

Pro náš postupně se rozšiřující tým střední školy hledáme v delším časovém horizontu nové kolegy/kolegyně. Důležitý je vztah k alternativním formám vzdělávání, aktivní zájem o waldorfskou pedagogiku, motivace a velmi kladný vztah ke studentům a procesu učení, otevřenost, týmovost a ochota se dále vzdělávat, připravenost se zapojit do školních projektů.

Zájemci se mohou hlásit na e-mail lyceum@waldorf-olomouc.cz.

Waldorfská základní škola a mateřská škola Olomouc s.r.o.